ارسال پیامک هشدار به رانندگان تهرانی

به گزارش وبلاگ وردپرس فارسی، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از ارسال پیامک کاهش تردد به مالکان خودروها اطلاع داد.

ارسال پیامک هشدار به رانندگان تهرانی

به گزارش وبلاگ وردپرس فارسی به نقل از ایرنا، محمد فرجود گفت: شهرداری تهران امکانی در اختیار دارد که با ارسال پیامک به شهروندان آنان را از تخلف ها و ورود به محدوده طرح ترافیک آگاه می نماید. با استفاده از همین امکان، از روز گذشته در یک بازه زمانی 10 تا 15 دقیقه ای هر خوردویی که عبور می نماید، پیامکی حاوی توصیه به کاهش تردد در شهر و پرهیز از ترددهای غیرضروری ارسال می گردد.

ادامه داد: این اقدام برای از بین رفتن رنجیره ویروس کرونا از سوی شهرداری تهران صورت گرفته است.

به گفته فرجود، در این پیامک که حاوی شماره پلاک خودرو و محل عبور است، آمده است: خواهشمند است به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از تردد غیرضروری در سطح شهر خودداری نمایید.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: تا به امروز 29 هزار و 406 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده، 2234 نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت نموده و 10 هزار و 457 نفر نیز بهبود یافته اند.

کیانوش جهانپور دیروز درباره آخرین شرایط ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور و فوت ناشی از آن اعلام کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس یافته های آزمایشگاهی، 2389 مورد جدید ابتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و با این حساب، مجموع بیماران مبتلا به این بیماری تا امروز 7 فروردین 1398 به 29 هزار و 406 نفر رسید. خوشبختانه تا به امروز 10 هزار و 457 نفر از مبتلایان به این بیماری، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

جهانپور گفت: متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 157 نفر از بیماران کووید19 جان خود را از دست دادند و در مجموع، شمار درگذشتگان بر اثر این بیماری به 2234 نفر افزایش یافت.

منبع: همشهری آنلاین

به "ارسال پیامک هشدار به رانندگان تهرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال پیامک هشدار به رانندگان تهرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید